1-) Trello:

Trello, işlerimizi organize etmemize yarayan basit görünse de çok faydalı bir araçtır. Bir bakışta, Trello ne üzerinde çalışıldığını, kimin üzerinde çalıştığı ve bir şeyin bir süreç içinde nerede olduğunu söyler. Her nota, sizin ve ekibiniz için bir görev olarak, yapışkan notlar listesiyle dolu bir beyaz tahta düşünün. Şimdi bu yapışkan notların her birinin fotoğraf, BitBucket veya Salesforce gibi diğer veri kaynaklarından ekleri, belgeler ve takım arkadaşlarınızla yorum yapabileceğiniz ve işbirliği yapabileceği bir yer olduğunu hayal edin. Artık akıllı telefonunuzdaki her yere beyaz tahtaya binebileceğinizi ve web üzerinden herhangi bir bilgisayardan erişebileceğinizi hayal edin. Bu Trello!

2-) WeTransfer:

WeTransfer, dosyalarınızı dünya çapında göndermenin en basit yoludur. Her ay, 195 ülkedeki kullanıcılar platformumuz aracılığıyla bir milyar dosya gönderiyor. Ücretsiz sürümde 2GB’a kadar olan dosyaları kolayca gönderebiliyorsunuz. WeTransfer, dosyaları çevrimiçi aktarmanın en basit yollarından biridir ve ücretsiz sürümü kullanıcıların kaydolmasını bile gerektirmez. Çözüm, kullanıcıların büyük boyutlu dosyaları göndermelerine izin vererek, ücretsiz servisi kullanırken 2 GB’a kadar ve WeTansfer Plus için 20 GB’a kadar çıkarak kendini farklılaştırıyor. Bu, sorunsuz bir şekilde dosya göndermeye izin veren, kullanımı kolay bir çevrimiçi dosya aktarım platformudur. WeTransfer Plus, tam HD videoları, devasa fotoğraf koleksiyonlarını ve diğer dosyaları aktarmaya izin verir. Kullanıcılar bir defaya mahsus olmak üzere 20GB’lık bir miktarını aktarabilir ve dosyalarını istedikleri sürece kullanabilirler. Plus servisi ayrıca, özel arka planlar ve URL’lerle indirme ve özelleştirme olanağı sunar. Kullanıcılar, en fazla üç arka plan ekleyebilir ve e-postalarını gereksinimlerine göre özelleştirebilir.

3-)UnplugtheTV:

Youtube videolarını izlemeyi hiç düşündünüz mü, ancak ilginç bir şeyi nerede bulacağınızdan emin değildiniz? Unplugthetv.com size yardımcı olabilir. Size, beyninizi canlandırmaya yarayan ilginç bir video gösterecektir ve beğenmediyseniz veya başka bir video için hazırsanız, ekranın alt kısmında “Başka bir şey izlemek istiyorum” seçeneğini tıklayabilirsiniz. Seni büyüleyen bir şey bulacağına emin olabilirsin.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz