Büyüleyici bir şekilde yenilenen medya oynatıcısı Winamp , tüm müziklerinizi, podcast’lerinizi ve akış hizmetlerinizi tek bir konuma getiren bir platform-agnostik mobil ses uygulaması olarak yeniden keşfediliyor. Bu iddialı bir yeniden birleşme, ancak arkasındaki şirket hala milyonlarca güçlü küresel Winamp hakkında olduğunu söylüyor. Topluluk – ve kanıt olarak, orijinal masaüstü uygulaması da resmi bir güncelleme alıyor.

Hatırlamayanlar için: Winamp, yüzyılın başında tercih edilen MP3 oyuncusuydu, ancak Aol’un sahipliğinde (eski ana şirketimiz) kayalık bir dönemden geçiyordu ve iTunes’un sevgilisine ve akışın saldırısına karşı çıkamadı. Hizmetler, ve daha fazla veya daha az ya da daha az ufalanmış. 2013’te en son güncellenen orijinal uygulama hala işe yarıyor, ancak dişin uzunluğunda bir ifadenin bir şey ifade etmeyeceğini söylemek (toplumun bunu güncel tutmak için çok çalıştı ). Bu nedenle, önemli güncellemelerin yolda olduğuna dair söylentileri doğrulayabildiğim bir zevkle.

Yıllarca süren söylentilerden sonra, masaüstündeki bir güncelleme geçen ay sızdırıldı ve 5.666’dan 5.8’e çıktı. Windows 10 ile uyumluluk sorunları yaşayan kullanıcılara hoş bir sürpriz oldu.

İndirmek İsterseniz: Winamp

Kaynak: Techcrunch

1 Yorum